• Podziękowanie

• „Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz”

Serdeczne podziękowania dla wszystkich rodziców oraz pracowników przedszkola za włączenie się w akcję charytatywną "Przedszkolaki Seniorom- uczymy pomagać od najmłodszych lat".

• Świat Małego Chemika

• W dniu 16.12. (poniedziałek) w godzinach 915-1115 odbędą się w przedszkolu warsztaty edukacyjne pod nazwą "Świat Małego Chemika"

• Przedszkolaki -Seniorom

• Z OKAZJ I OGÓLNOPOLSKIEGO "DNIA SENIORA"

ORGANIZUJEMY AKCJĘ CHARYTATYWNĄ,

KTÓRA BĘDZIE TRWAŁA OD 4 DO 20 LISTOPADA

W MIEJSKIM  PRZEDSZKOLU NR 2 W ŁAŃCUCIE.

WSZYSTKIE DARY ZOSTANĄ PRZEKAZANE DO

DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ W ŁAŃCUCIE

Zbieramy drobne artykuły spożywcze: typu: czekolada, ciastka, kawa,

herbata i drobne części garderoby: rękawiczki, szaliki czy ciepłe

skarpety oraz artykuły do codziennej higieny.

Patronat objął Burmistrz Miasta Łańcuta- Pan Rafał Kumek

• Bal Postaci z Bajek

• 07.11 (czwartek) w przedszkolu odbędzie się "Bal Postaci z Bajek".

Prosimy w tym dniu przygotować dzieciom stroje ulubionych bohaterów bajek.

• Warsztaty kreatywne

• Zapraszamy chętnych rodziców wraz z dziećmi na warsztaty plastyczno-techniczne pt.: "Jesienne cudaki" 22 października (wtorek) o godzinie 1515 w sali gr.III "Sowy"

Wykorzystamy: dynie, kasztany, żołędzie, gałązki, kolorowe liście i wszystko to, co rodzice zgromadzili do zabawy na piknik tzw. „Dary jesieni”.

• Powitanie Jesieni

• 24 września (wtorek) w naszym przedszkolu powitamy nową porę roku -Jesień.

Prosimy w tym dniu ubrać dzieci w "kolory jesieni".

• PIKNIK

• Z powodu niesprzyjającej pogody piknik zostaje przeniesiony na październik.

Przepraszamy

Serdecznie zapraszamy Rodziców wraz z dziećmi na "Kreatywny Piknik Rodzinny", który odbędzie się w dniu 25.09.2019r.(środa) o godz. 1515 na obiekcie CPR w Łańcucie

• Wyprawka 2019/20

• WYPRAWKA PRZEDSZKOLAKA

GRUPA l "Krasnale":

• koc duży w poszwie, jasiek
            • piżama w worku płóciennym
            • chusteczki mokre.
            • pampersy w zależności od potrzeb
            • przytulanka

wszystkie rzeczy należy czytelnie podpisać imieniem i nazwiskiem dziecka

Wyprawkę można dostarczyć do przedszkola przed rozpoczęciem roku szkolnego.

GRUPA II "Biedronki":

• pantofle
            • ubrania na przebranie: majteczki, bluzeczka, spodnie dresowe w worku płóciennym w szatni

wszystkie rzeczy należy czytelnie podpisać imieniem i nazwiskiem dziecka

GRUPA IIl "Sowy":

• strój gimnastyczny: biała bluzeczka, krótkie getry w worku płóciennym

wszystkie rzeczy należy czytelnie podpisać imieniem i nazwiskiem dziecka.

GRUPA lV  "Ekoludki":

• strój gimnastyczny: biała bluzeczka, krótkie getry w worku płóciennym

wszystkie rzeczy należy czytelnie podpisać imieniem i nazwiskiem dziecka.

• Rekrutacja do żłobka

• OGŁOSZENIE

Zgodnie z Zarządzeniem Nr 120/2019 Burmistrza Miasta Łańcuta z dnia 13 czerwca 2019 r. ustalam termin rekrutacji dzieci

do Żłobka Miejskiego Nr 2 od dnia 1 lipca 2019 r. do dnia 15 lipca  2019 r.

Kryteria przyjęcia dzieci do Żłobka:

1. Dzieci rodziców ze znacznym lub umiarkowanym stopniem niepełnosprawności.
            2. Dzieci mające rodzeństwo w Żłobku.
            3. Dzieci z rodzin zastępczych.
            4. Dzieci rodziców pracujących lub uczących się w systemie dziennym.
            5. Dzieci rodzica samotnie wychowującego.

I etap rekrutacji:

Posiedzenie Komisji Rekrutacyjnej w dniu 19 lipca  2019 r. godz. 9:00

Informacja o przyjęciu dzieci na rok szkolny 2019/2020 w kancelarii Dyrektora od dnia 1 sierpnia 2019 r.

Dyrektor Żłobka Miejskiego Nr 2 w Łańcucie

Zarządzenie Burmistrza Miasta Łańcuta:

• Powitanie lata

• W poniedziałek 17-go czerwca odbędzie  się w naszym przedszkolu uroczystość "Powitanie Lata". Prosimy w ten dzień ubrać dzieci w "kolory lata".

• Pożegnanie starszaków

• W dniu 18 czerwca 2019r. odbędzie się pożegnanie starszaków z przedszkolem.

Zapraszamy rodziców dzieci odchodzących do szkoły na godzinę 15-tą.

• Gry i zabawy w ogrodzie prowadzone przez pana rytmika z okazji Dnia Dziecka

odbędą się  w dniu 03.06.2019r. (poniedziałek)

w godzinach dopołudniowych.

• Dyżur wakacyjny

• Zgłoszenia dzieci na dużur wakacyjny do 31 maja 2019r.

W roku szkolnym 2018/19 dyżur wakacyjny Przedszkole Nr2 pełni od 1 do 31 lipca.

Pozostałe placówki:

Przedszkole Nr5 (ul. Sienkiewicza 5b)-1-31 lipiec

Przedszkole Nr3 (ul. Kochanowskiego 1d -Podzwierzyniec)- 1-31 lipiec.

Przedszkole Nr1 (ul. Sienkiewicza 5a)- 1-28 sierpień

Przedszkole Nr4 (ul. Trześnik 16)-1-28 sierpień

Na dyżur przyjmowane będą dzieci rodziców pracujących w tym okresie, na jeden miesiąc wakacyjny.

W przypadku małej liczby dzieci zgłoszonych do danego przedszkola, dyżur wakacyjny odbędzie się w wyznaczonym przedszkolu.